Contact a Branch

Have your details changed? If your full details are not listed here, please contact us on: 08 9271 1136.

 

Avon Branch

President:Stephen Gollan, Shire of Beverley
Email: [email protected]

Deputy President:

Secretary/Treasurer: Simon Marshall, Shire of Beverley
Email: [email protected]

Board Representative: Jonathan Throssell, Shire of Mundaring
Email: [email protected]

Central Wheatbelt Branch

President: Natalie Manton, Shire of Corrigin
Email: [email protected]

Deputy President: Melissa Schilling, Shire of Bruce Rock
Email: [email protected]

Secretary/Treasurer: Jasmine Geier, Shire of Westonia
Email: [email protected]

Board Representative: Tony Nottle, City of Busselton
Email: [email protected]


Coastal Midlands Branch 


Gascoyne Branch

President:

Deputy President:

Treasurer:

Goldfields Branch

President:

Deputy President:

Secretary:

Treasurer

Great Southern Branch

President: Libby Harding, City of Albany  
Email: [email protected]

Deputy President:

Secretary: Heather Bell, City of Albany
Email: [email protected]

Treasurer: Anthony Middleton, Shire of Kojonup
Email: [email protected]

Board Representative: Martin Cuthbert, Shire of Jerramungup
Email: [email protected]

Metro Branch

President: Maxine Ahrens, City of Gosnells
Email: [email protected] 

Deputy President
: Garry Fisher, City of Swan
Email: [email protected]

Treasurer: Garry Bird, Shire of Mundaring
Email: [email protected]

Secretary: Karen Dore, Shire of Mundaring
Email: [email protected]

Board Representative: Anthony Vuleta, Town of Victoria Park
Email:  [email protected]

Mid West Branch

President: Nils Hay, Shire of Mingenew
Email: [email protected]

Treasurer: Erin Greaves, Shire of Mingenew
Email: [email protected]  

Secretary
: Rajinder Sunner, Shire of Three Springs
Email: [email protected]

Board Representative: Nils Hay, Shire of Mingenew
Email: [email protected]

Peel Branch

President: Helen Sarcich, Shire of Serpentine Jarrahdale
Email: [email protected]

Secretary/Treasurer: Ashleigh Nuttall, Shire of Waroona
Email: d[email protected]

Board Representative: Julie Burton, Shire of Boddington
Email: [email protected]

Pilbara Kimberley Branch

President: James Watt, Shire of Broome
Email: [email protected]

Treasurer: Nathan Cain, Shire of Ashburton

Board Representative: Nils Hay, Shire of Mingenew
Email: [email protected]

South West Branch

President: Stephanie Addison-Brown, Shire of Augusta Margaret River
Email: [email protected]

Deputy President: Phil Anastasakis, Shire of Dardanup 
Email: [email protected]

Secretary / TreasurerCathy Burton, City of Busselton
Email: [email protected]

Board Representative: Annie Riordan, Shire of Harvey
Email:  [email protected]


Wheatbelt South Branch

President: Garry Sherry, Shire of Cuballing
Email: [email protected]

Deputy President: Cara Ryan, Shire of Williams
Email: [email protected]

Treasurer/Secretary: Britt Logie, Shire of Williams
Email: [email protected]

Board Representative: Dale Stewart, Shire of Narrogin
Email: [email protected]